سخن دبیر کل مسابقات

موجب کمال خرسندي و افتخار است که امروز شايستگي خدمت در چهارمین دوره ی مسابقات ملی آریان کاپ را پيدا کرده ام. مسابقات دانش آموزی آریان کاپ از معدود مسابقات رباتیک در زمینه دانش آموزی است که توانسته از سنین پایین (چهار سال) مسابقاتی را برگزار کند. همچنین این مسابقات توجه ویژه ای به بخش دانش آموزی داشته به تفکیک مسابقاتی را برگزار خواهد کرد.

این دوره از مسابقات در لیگهای خلاق (۴ تا ۷ سال) ،لیگ رالی (زیر ۹ سال) ،لیگ فوتبالیست (۹ تا ۱۶ سال) ،لیگ جنگجو دانش آموزی (۹ تا ۱۲ سال) ،لیگ جنگجو دانش آموزی (۱۳ تا ۱۶ سال) ،لیگ مسیریاب ویژه دانشجویی (سنین آزاد) برگزار می گردد که انشاالله در سال آتی لیگ های متنوع تری را خواهیم داشت. کمیته فنی برگزاری مسابقات در راستای برنامه ریزی های بلند مدت خود و دستیابی به اهداف مد نظرش در برگزاری مسابقات رباتیک؛ نقطه نظراتی را در برگزاری هر کدام از بخش ها و در هر دوره ی مسابقات برای خود معین و مدون کرده که دستیابی به این اهداف از ضروریات برگزاری مسابقات است.

اميد است با استعانت از درگاه ايزد منان و ياري همکاران گرامي و استفاده از تجربيات بتوانيم حداکثر تلاش خود را در زمینه ی رقابتی علمی، حساس و پر شور و هیجان را فراهم سازیم.

با تشکر

محمد حبیب نیا

دبیرکل چهارمین دوره مسابقات آریان کاپ

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تخفیفات ویژه تماس حاصل فرمایید: 09358071866